TÝDEN SE ZDEŇKOU IMRECZEOVOU

ZDEŇKA IMRECZEOVÁ from elva katter on Vimeo.

zdeňka imreczeová žije v praze a společně se svým partnerem, multimediálním umělcem petrem folterou, tu mají dvě módní značky, malou dceru elu a psa žofku. vystudovala módní tvorbu na umprum (2009) a již od dob studií vytváří luxusní dámské kolekce, které vynikají dokonalým zpracováním, citem pro formu a detail, krásnými materiály a střídmou barevností. říká, že móda je její vášeň a životní poslání. v roce 2011 získala cenu šéfredaktorů designbloku za nejlepší módní kolekci (podívejte se na ní sem), zároveň byla kolekce la defence prvním společným projektem životních partnerů zdeňky a petra. loni spolu založili novou pánskou značku FIORINA FURY, kterou kromě avantgardních prvků a minimalistického vyznění charakterizuje i výrazná grafika. pro ženy tvoří zdeňka nadále pod značkou IMRECZEOVA.

o čem jsme si se zdeňkou povídaly odkryjeme ve středečním rozhovoru, který bude provázet i soutěž o nějaký kousek od ní. prozatím můžete do letenského showroomu značek IMRECZEOVA a FIORINA FURY nakouknout prostřednictvím našeho videa.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!