TÝDEN S ELAJEDIOVA

ela jediova from elva katter on Vimeo.

značku elajediova elišky judové jsme dosud znaly hlavně díky brněnskému módění, kde se na jaře objevila ve společnosti daniely peškové, pbl prague nebo mirky horké. do paměti se nám také vryla její letní kolekce inspirovaná prázdninami u babičky. vzory natištěné na halenkách nám totiž připomněly peřiny, ve kterých jsme u babičky spávaly i my. na výlet do brna jsme se za elou opravdu těšily, nebylo to však jen pro její nostalgické kouzlo.

v práci elišky judové se odráží úcta k tradici, řemeslnému zpracování a fascinace folklorem a starými časy. každý kousek od elajediova je vlastnoručně vyrobený originál, vlastní ruční práci dokonce považuje za základ i specifický rys své tvorby. šaty nechce jen navrhovat, důležité je pro ni i samotné vykonávání řemesla. miluje věci, které už něco zažily a sní o době, kdy bylo běžné mít boty nebo kabát na celý život. svým přístupem k módě přirozeně inklinuje k udržitelnému rozvoji; nezajímají ji krátkodobé trendy, ale snaží se vytvářet kvalitní a nadčasové věci jako protipól rychloobrátkové módy.

rozhovor s eliškou o elajediova si budete moci přečíst ve středu. těšte se i na tradiční soutěž o nějaký dárek z její nabídky na MOLO7!

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!