TÝDEN S EGGO

eggo from elva katter on Vimeo.

jeho první kabelka vznikla před pěti lety kvůli sázce z lásky, teď už má vystudovaný antropolog z příbrami jakub jarolím vlastní dílnu na pražských vinohradech a šitím kožených kabelek a brašen se dokáže uživit. skrývá se pod značkou eggo. kůži si sám barví v místnosti, které říká pitevna, používá výhradně materiály od českých dodavatelů, návrh i zpracování jsou pak jeho vlastním dílem. jednotlivé modely tašek pojmenoval po výrazných osobnostech antropologické vědy, zas tak radikálně se tedy se svým původním oborem nerozešel. schválně se podívejte, jestli mezi taškami najdete i svého oblíbeného antropologa!

víc o jakubovi se dozvíte pozítří v našem chystaném rozhovoru. těšit se můžete opět i na skvělou soutěž, tentokrát o jednu z eggo bags.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!