TÝDEN S BRAASI

braasi from elva katter on Vimeo.

v týdnu s braasi vám představujeme mladé duo eliška a šimon a jejich urban značku zaměřenou zatím převážně na městské batohy. první batoh si šimon brabec vyrobil už na gymplu, batohy si ostatně šil i jeho strejda horolezec. když si pak se svou přítelkyní a spolužačkou z liberecké architektury eliškou slámovou založili vlastní studio, pustili se i do vymýšlení produktů ideálních pro městskou cyklistiku a na cesty do přírody. jejich batohy jsou částečně inspirovány jednoduchou estetikou a funkčností horolezeckého vybavení osmdesátých let a snaží se vyhýbat zbytečným předesignovaným prvkům podle hesla 'méně je více'. naživo jste se s nimi mohli poprvé setkat na nedávném designsupermarketu, kde svou značku oficiálně představili. a od té doby se prakticky nezastavili: zatímco přes den navrhují domy, po večerech vyrábí batohy. dílnu si zařídili u sebe doma na bílé hoře, kam jsme se za nimi přijely podívat i my a kde jsme natočily naše video.

o urban značce braasi se více dozvíte ve středečním rozhovoru s šimonem a eliškou. a v soutěži na vás dokonce čeká jeden z jejich skvělejch batohů!

SOUTĚŽ A ROZHOVOR ZDEKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!