TÝDEN s KRISTÝNOU K.

kristýna k from elva katter on Vimeo.

s kristýnou kubištovou neboli kristýnou k. jsme se sešly v karlínském showroomu kousek od petrské brány. jelikož už několik let zásobuje převážně pražskou pánskou klientelu košilemi nejrůznějších barev a odvážných pestrých vzorů, prohlédly jsme si všechny košile i z rubu (na vnitřní straně se totiž často skrývá překvapení v podobě jinak vzorované vnitřní strany manžet). mimochodem, od některých typů existuje jen pár kousků, některou košili kristýna k. nechá vyrobit jen v jednom exempláři pro někoho výjimečného. přestože ji nejvíc baví vyhledávat zajímavé vzorované látky, na své si u kristýny přijdou i vyznavači klasických bílých košil - ovšem ozvláštěných zajímavými detaily - nebo ti, jež musejí v práci dodržovat dresscode. svou kreativní povahu pak mohou uspokojit alespoň vnitřní stranou manžet nebo jinými skrytými detaily. kristýna vám košili ráda udělá přímo na míru, stejně jako svatební šaty, případně - ano, svatební košili.

u kristýny nás nejvíc bavilo povídat si na ulici před obchodem, který má společně s lucií jamrichovou aka luciela taschen, jen tak posedávat před výlohou, popíjet a koukat na dění kolem. dozvěděly jsme se tam třeba, že dříve než založila svojí oděvní značku, chtěla kristýna pracovat v národním muzeu nebo že je maminkou dvou malých dětí, které si o ní myslí, že je 'pomocnicí švadleny'.

s kristýnou k. se tu ještě setkáte ve středu a v pátek. pak si samozřejmě budete moct zasoutěžit o jednu z jejích košil. už teď se na ně ale můžete podívat SEM!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!