DOSTANU TO V PROSINCI?

Už jen pár dní zbývá do Vánoc a Ty si možná před zrcadlem zkoušíš nadšené výrazy, až budeš rozbalovat další z řady nepovedených dárků. Tak letos nemusíš. Letos se na Tebe pod stromkem může usmát dárek s vysněným MOLO7 produktem. Stačí si ten jeden kýžený vybrat a napsat nám, proč by právě Tebe měl Ježíšek obdarovat.

A jak soutěžit? Vyber si jeden konkrétní produkt z nabídky MOLO7, napiš text, proč bys ho měl pod stromkem najít právě Ty a zašli nám ho na e-mail: soutez@molo7.cz. Všechny zaslané přání budou uveřejněny ZDE na stránkách MOLO7.

Štastní budou tyto Vánoce dva. Prvního výherce určí MOLO7 girlz - Linda a Adéla a druhý vzejde z lajkování přímo na stránkách MOLO7.

Soutěž startuje 4. prosince a ukončena bude 22. prosince. V den, kdy chodí tradičně v Čechách Ježíšek sledujte stránky MOLO7 a náš FB, možná to budeš právě ty, koho obdarujeme vánočním dárkem.

Hodnota dárku je limitovaná hranicí 3.000 Kč.

Podmínky soutěže

SOUTĚŽ JE UKONČENA. JMÉNA VÝHERCŮ NAJDETE ZDE.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!