Soutěž: Napiš ódu na PATTERN a vyhraj!

V soutěži s Ritore jste měli za úkol vyšťourat ze šuplíků skicy s návrhy šatů, či nějaké vytvořit. I tentokrát pro vás máme další soutěž ze série, šuplíku otevři se. Šanci uspět mají ti, kteří zajímavě poskládají opěvná slova a napíší „ódu na Pattern“.

Lukáše Pattermana neboli Pattern pravděpodobně všichni dobře znáte a máte ho rádi, protože vévodí v popularitě na MOLO7. V této souvislosti jsme si pro vás připravili soutěž. Mnozí a mnohé z vás již mají nějaký ten patterní kousek ve své skříni, a ti kteří nemají, ho mohou vyhrát.

Óda je literární útvar a původně měl svoji pevnou strukturu, ale té se vy držet nemusíte. Pro vás je důležité vědět, že účelem ódy je oslava hrdiny, předmětu, osoby, lásky... Tak se zasněte, vemte do ruky tužku a papír, a vyjádřete pocity slovy. Délce se meze nekladou.

A jak bude soutěž probíhat a jakou cenu jsme si připravili pro vítěze? Do soutěže bude zařazena ta óda, kterou nám zašlete na e-mail: soutez@molo7.cz a bude splňovat výše uvedené náležitosti. Všechny zaslané návrhy budou zveřejněny na webu MOLO7 a vítězové budou tentokrát dva. Prvního určí veřejné lajkování, druhého odměněného vybere "odborná" porota složená z Lukáše (Pattern) a Adély (MOLO7). Vítěz, kterého zvolí fanoušci, získá voucher MOLO7 v hodnotě 1.000 Kč. Autor ódy, která se zalíbí porotě, bude odměněn tričkem dle vlastního výběru od Patterna.

Soutěž startuje 31.7.2014 a velebné návrhy můžete zasílat do půlnoci 28. srpna. V pondělí 1.září se můžete těšit na vyhlášení výsledků.

A kdybyste si chtěli nějaký ten patterní kousek zakoupit, možné je to jen a jen na MOLO7.

Podmínky soutěže ZDE.

Soutěžné ódy najdete ZDE.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!