Podmínky soutěže Óda na PATTERN

STRUČNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE:

1. Předmětem soutěže je napsat ódu na nějaké oblečení od značky Pattern
2. Hlavní cenou bude kredit 1.000,- k nákupu na MOLO7 a triko od Pattern
3. Vítěze urči hlasování na MOLO7, hlasující má vždy jen 1 hlas. Vítěz hlasování obdrží voucher na 1.000 Kč. Triko od Pattern získá vítěz poroty, která je složená z Lukáše Pattermana a Adély Brabcové.

PRAVIDLA SOUTĚŽE ÓDA NA PATTERN:

Soutěž je pro všechny kreativní lidi, kteří mají vlohy a chuť psát.

1. POŘADATEL A ORGANIZÁTOR: MOLO 7

2. DOBA TRVÁNÍ: Zasílání soutěžních ód probíhá od 31.7. do 29.8. 2014, do té doby se mohou zasílat ódy, které budou zveřejněny na MOLO7. Všechny ódy přijaté po tomto datu budou anulovány a nebudou do soutěže zařazeny. Hlasování probíhá od 31.7.- 1.9. 2014. Vyhlášení vítězů proběhne 1.9. na stránkách MOLO7 a na Facebook MOLO7

3. PODMÍNKY ÚČASTI: Účastníkem soutěže může být pouze fyzická zletilá osoba s doručovací adresou v České republice a Slovenské republice.
Účastník soutěže se stává každý, kdo se zapojí a zaregistruje do soutěže tím, že napíše a zašle svoji ódu na Pattern na E-mail: soutez@molo7.cz. Kopírované, nečitelné, přepisované, špatně vypracované ódy budou ze soutěže vyřazeny.

4. PODMÍNKY VYPRACOVÁNÍ ÓDY: Kritéria textu vychází z literárního stylu ódy a jeho struktury. Autor musí opěvovat nějaký z výrobků značky Pattern, či značku samotnou a držet se stanoveného tématu. Délce se meze nekladou. V textu se nesmí objevovat vulgarismy.

5. Každý účastník může poslat svůj návrh pouze jednou. Pokud pošle účastník svůj návrh vícekrát, za platný se považuje vždy ten prvně doručený. Identifikačními znaky účastníka budou celé jméno, mail, číslo mobilního telefonu, který zašle společně s návrhem na soutez@molo7.cz

6. PODMÍNKY SOUTĚŽE: Zaslané návrhy budou postupně umisťovány na speciální místo na home page MOLO7, kde se bude hlasovat o nejlepší návrh. Vítězem je autor návrhu s největším počkem „liků“. Likovat lze pouze jedenkrát.

7. Do hodnocení soutěže budou zařazeny návrhy, jejíž autor či autorka splní pravidla této soutěže.

8. VÝHRY: Výhry v této soutěži jsou dvě. Prvním vítězem se stane návrh s největším počtem lajků. Autor ódy získá poukaz na 1.000 Kč na MOLO7. Druhého vítěze zvolí dvoučlenná porota, kterou tvoří Lukáš Patterman a Adéla Brabcová. Vítěz poroty získá triko od Pattern.

9. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci MOLO7 a Pattern.

10. MOLO7 si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv bez náhrady zrušit.

11. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!