Zlín

Linda
16.6.2013 ve 16:08

Podruhé v životě jsem se včera ocitla ve Zlíně. Co jsem si při první návštěvě nezapamatovala bylo to, že ve Zlíně musíte komunikovat ryze v číslech. Budovy jsou očíslované, lidé mluví v číslech, když se zeptáte na cestu, řeknou vám, že musíte jít kolem dvacítky, čtrnáctky apod. Přesto byla orientace ve městě poměrně jednoduchá, jen my s kamarádkou jako Pat a Mat jsme si ji poměrně komplikovaly. Myslím, že ty čísla budov by měli zanést i do mapy a všechno by bylo jednodušší. Pro další pobyt ve Zlíně jsme si s kamarádkou pro jistotu přidělily čísla taky, ona je trojka a já jednička. Konec hlášení! Jsem nachlazená, aktuálně jsem přetrpěla dvoje přijímačky, spánkový deficit se se mnou táhne už týden, takže jdu na jeho snižování zase zapracovat a vy se mějte zatím hezky! .)Komentáře

  • Peťa

    Hezké šaty :) moc se mi líbí

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!