Workshop Fashion Fotky v House of Fashion

VERŠATYL
11.8.2014 ve 15:29

Všichni rádi a často fotíme našimi telefony a digitálními fotoaparáty. Potom fotky proženeme pár filtry a nebo z nich díky šikovné aplikaci uděláme jako kdyby polaroidovou fotku. Kdo z nás však kdy fotil na skutečný polaroid a nebo na podobné foťáky?

Veršatyl ve spolupráci s Fujifilm organizuje tento čtvrtek, 14.8.2014, v House of Fashion v Kafkově domě na Praze 1 dva Workshopy analogové fashion fotky, na kterém si budete moci vyzkoušet, jak fotí šikovný Fujifilm Instax Mini.

Na workshopy od 11:00 a pak od 15:00 hodin se můžete stále ještě přihlašovat. Napište nám na info@versatyl.cz. Na místě bude kromě foťáků i Fujifilm Instax Share Print, tiskárnička, díky níž si přes stejnojmennou aplikaci (pro Android i iOS) budete moci na místě vytisknout Vaše fotky z mobilu.

Celá akce podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem. Autor nejlepší fashion fotky, kterého vyhlásíme v 19:00, vyhraje foťák Fujifilm Instax.

V balíčku za 299,-Kč je půjčovné foťáku, balení 10 negativů, originální pánský nebo dámský tank top od Veršatylu a poukázky od obou partnerů akce. Část z této částky jde na Nadaci T.M. dětem. Vyvolání fotek přes Fujifilm Instax Share Print bude stát 20Kč, které půjdou kompletně na nadaci.

Pojďte si hrát, něco se naučit, vyhrát fotoaparát Fujifilm Instax a ještě přispět na dobrou věc.

House of Fashion bude otevřený celý den do 21:00 hodin.

Budeme se těšit na Vaše přihlášky.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!