WINDY

Linda
25.6.2013 ve 22:46

Po přibližně dvou hodinách zmateného pobíhání po obchodech, obvolávání mých věrných rádců a odesílání několika emailů plných fotek, jsem to v neděli rozsekla a koupila si lodičky k šatům na promoce. Jestli nemám něco ráda, tak je to hledání něčeho určitého v obchodech a ještě méně něčeho, co běžně nenosím. Lodičky jsou ten případ, kdy se mi líbí maximálně tři páry z deseti a když už se mi ty tři páry líbí, tak není klasicky moje velikost nebo jsou absolutně nepohodlné. Aspoň, že ty šaty na promoce byla snad nejsnadnější koupě letošního roku, protože mě okouzlily na první pohled. Dneska jsem k botám objednala psaníčko, opět nejjednodušší cestou - a to z asosua ta veleslavná událost už může přijít :DKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!