​Vyberte si šperk od Nastěnky a získejte Fiolet*Silver náušnice jako dárek

Adéla
29.7.2015 ve 16:46

Oblíbená šperkařka Nastassia Aleinikava si pro vás přichystala letní překvapení. Ke každému šperku, který si u ní vyberete, vám k němu přibalí DÁREK v podobě náušnic Fiolet*Silver.Mladá běloruská šperkařka, která tráví v České republice už 10 let, se stihla za tu dobu vdát a být několikrát nominována v Czech Grand Design. V roce 2008 jako "Objev roku", v roce 2011 "Designer šperku roku" za kolekci LURE, ve spolupráci se šperkařkou Janjou Prokič a v roce 2014 skončila dokonce třetí ve finále v kategorii "Šperkař roku".

Nastassiin čitelný rukopis, kouzlo, půvab, jemnost, se kterým tvoří svá kovová dílka, se nejedné ženě vryly do paměti. Je to jako sfouknout prach z babiččiny šperkovnice, nasát atmosféru a dát tvarům nový punc, punc modernosti. Tak třeba kolekce Bow&Pearls ukrývá ducha minulosti, historie. Je inspirována klasicicstním a barokním šperkem, přesto působí velice střízlivě a něžně.

V kolekci Vermeer inspirovalo úspěšnou návrhářku dílo nizozemského barokního malíře Jana Vermeera Dívka s perlou.

Vy si nyní na MOLO7 můžete udělat radost nějakým Nastěnčiným šperkem a ke každému nákupu získáte náušnice Fiolet *Silver zdarma. Vybírat z její nabídky můžete ZDE.

Letní akce platí až do 31. 8. 2015.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!