verchia top ♥

The Kawaii Planet
24.6.2015 ve 19:15

Když jsem byla v Praze, objednala jsem si zde na MOLO7 dva úchvatné kousky od velmi talentované české módní návrhářky Veroniky Procházkové. Balíček, který jsem dostala, způsobil několikahodinovou euforii, kdy jsem chtěla v překrásné krajkové sukni a topu spát. (A nakonec, co by ne, že jo.)

Oba kousky jsem si odvezla s sebou do USA a všichni se mě tu ptají, odkud to mám. Říkám já jim pyšně: "Jo, to si budete muset zajet do České republiky, abyste si nakoupili takové krásné originální kousky od našich návrhářů, to tady nemáte!" (:

Tento outfit jsem dala dohromady velmi nenuceně - nějak mi to přišlo všechno samo pod ruku, protože byla neděle a já jsem byla v relaxačním a líném módu. Je ale až neuvěřitelné, co udělá tento krajkovaný Verchia top s celým outfitem a jak ho povýší do nekonečných výšin! Přehodila jsem ho přes pohodlné šedivé šaty, vzala kabelu a sluneční brýle, a vyrazila na pravidelné nedělní farmářské trhy, které probíhají pár bloků ode mě, u jezera Eola. Tentokrát jsem měla i misi - potřebovala jsem mátu do domácí limonády a nějaké ty hezké květiny na oživení bytu...

Outfit: Top - Verchia zde na MOLO7, šaty - Marshalls, kabela - Buddha Bags, náramek - Lou Jewels, druhý - Nichole, brýle - Giant Vintage, botky - Bershka.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!