Věnce a čelenky

Lorietta
27.7.2013 ve 23:51

Není divu, že s příchodem jara a léta se móda stává hravější a veselejší. Barvy na nás útočí ze všech stran a květinové vzory se znovu dostávají do čela módních trendů. Poslední dva roky jsou výrazným hitem právě květinové čelenky a věnce! Skvěle se hodí k romantickým lehkým šatům, ale dokážou ozvláštnit i drsný rockerský outfit. Snad největší bujení tohoto trendu jste mohli pozorovat na kalifornském hudebním festivalu Coachella. Festival se koná vždy v dubnu a symbolicky otevírá letní módní sezónu. Jinými slovy, v době, kdy si v Čechách ještě netroufneme vyjít z domu bez kabátu, to Kalifornie roztáčí ve vytahaných tričkách, korunovaná květinovým věncem.

Osobností, která se zasloužila o rozšíření tohoto trendu, je bezpochyby zpěvačka Lana Del Rey, která ve svém videoklipu k písni Born To Die vystupuje s obrovským věncem růží ve vlasech. Lana se v krátkém čase stala módní ikonou, kolem které se utváří jakási retro romantická aura s nádechem dekadentní femme fatale. Po zhlédnutí několika jejích klipů určitě pochopíte, co touto krkolomnou větou myslím♥

Druhy květinových čelenek

Tady se fantazii nekladou meze. V módě jsou všechny verze květinových čelenek od úzkých hippie provázků zaražených do čela až po výrazné koruny posazené vysoko na hlavě. Nejdůležitější je cítit se při nošení tohoto doplňku dobře:)

Nezapomeňte se také inspirovat kreacemi značky Samodiva na MOLO7! Jejich věnce jsou klasické a elegantní a skvěle se hodí pro zvláštní přiležitosti!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!