Velikonoční outfit

The Kawaii Planet
7.3.2015 ve 20:14

Ani v březnu se nepřestávám divit, jak rychle loňské Vánoce přišly i odešly.

Vánoční čas je mým zcela nejoblíbenějším ročním obdobím a zimní sezóna je hned o něco veselejší a nostalgičtější se sháněním dárků a trávení dlouhých volných dní s rodinou.

Netruchleme však pro Vánoce, když se blíží Velikonoce! To je přece také krásný svátek. Pomineme-li mrskání, o kterém mají pravděpodobně všechny dívky noční můry, i toto je skvělá příležitost být s rodinou a nacpat si tváře dobrým mazancem, vajíčkovou pomazánkou či čokoládovými figurkami.

Když vyprávím ve světe, jakou máme doma tradici, všichni na mě zůstanou chvíli koukat a pak se ptají, aby se teda přesvědčili, že dobře slyšeli: "A to teda jako vážně přijde chlap s proutím do domu dívky, naseká jí s tím na zadek, u toho říká nějakou básničku a pak dostane za odměnu panáka, vajíčko, domácí nádivku nebo čokoládu?" - Asi to zní zvráceně. My už jsme na to zvyklí. A víte co? Možná mě to udělalo ještě pyšnější. My, Češi, si držíme tradice po staletí, ať už přijde jakákoliv modernizace. Ať klidně jiným národům přijdeme jako blázni.

Lásku k Velikonocům jsem povýšila o svetřík s králíčky. Škoda jen, že mě letos nikdo nevymrská. Ve Státech by za tuto legraci mohl být také útočník patřičně potrestán. (:

Outfit: Nadkolenky z Japonska, bílá sukně ze Zary, šedivý svetr s králíky z online butiku Sugarhill, vintage sluneční brýle z Giant Vintage.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!