v souladu s přírodou

The Kawaii Planet
20.4.2015 ve 23:21

Moje nejoblíbenější místa, a to už kdekoliv na světě, jsou zahrady. Nejlépe ty s voňavými růžemi, kvetoucími rostlinami všeho druhu a takovou tou specifickou příjemnou atmosférou, která vám dává pocit souznění.

Tady v Orlandu jsem objevila jednu, na kterou nedám dopustit, a do které si musím alespoň jednou za měsíc zajít vyčistit hlavu. Jmenuje se Leu Gardens a můžete si v ní dokonce utrhnout přímo ze stromu pomeranče, citrony, manga a další! Samozřejmě se od vás neočekává, že orvete celý strom. Na návštěvu sem chodí rodiny s dětmi, s dekami, a odpočívají tu pod kvetoucími stromy, starší lidé, také jen tak relaxovat, sednout si na lavičku s výhledem na jezero... Prostě nádhera.

Obdivovat můžete bonsaje, ananasy rostoucí přímo ze země (nikdy předtím jsem neviděla, jak vlastně rostou - můj nápad byl, že padají ze stromu, ehm) V jednom místě je také budka s kuklami, ze kterých v průběhu celého roku vyrůstají nádherní barevní motýli a poletují bezstarostně kolem vás. Pozor ale, v jezeru je aligátor!

Vždycky, když jdu do přírody, nesnažím se být stylová za každou cenu. Chci se hlavně cítit pohodlně. Kdo by se chtěl bořit do hlíny ve vysokých šteklích, že? Obula jsem pohodlné pevné boty, černé legíny (áno, jsem legínová), svetřík se vsazenou krátkou květovanou sukýnkou, mou milovanou bundu s kapucí ve vojenské zelené a sluneční brýle, pro případ, že by se na chvíli ukázalo slunce.

Miluji čas strávený v přírodě. Nejvíc na světě!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!