Tipy jak nosit náhrdelníky

Lorietta
5.12.2013 ve 23:05

Existuje nespočet způsobů, jak kombinovat výrazné náhrdelníky! Mezi trendy se objevuje často kombinace vytahaných mikin s potiskem s elegantními šperky, jiní zase dávají přednost jednoduchosti. V dnešním článku vám představím pár tipů, které pomáhají mně při ladění výrazných náhrdelníků.Méně je více! Vždy když zápasím s nějakým outfitem, sáhnu nakonec po jednoduchých černých šatech. Nezáleží na tom, jestli jsou krajkové, do tvaru A, nebo na tělo, rozhodně soustředí veškerou pozornost na váš náhrdelník.Pokud máte rádi vícebarevné šperky, vždy se pokuste rozluštit, která z barev na nich převládá. Já jsem našla tento úžasný kousek na Okajewelry.com a první věc, která mě na něm zaujala, byl výrazný červený kámen uprostřed! Proto se snažím náhrdelník kombinovat s červeným oblečením.V poslední době jsem si oblíbila také skotské vzory a kohoutí stopy. A s výraznými šperky nevypadají vůbec špatně!;)Outfit: Náhrdelník: Okajewelry.com; Černé šaty: Stradivarius; Šaty se skotským vzorem: Oasap.com

Fotografie jsem pořídila pomocí stativu a dálkové spouště.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!