tanec v dešti

The Kawaii Planet
27.5.2015 ve 02:47

Under my umbrella (Ella ella eh eh eh).

Kdo stanovil vlastně déšť jako špatné počasí!? Vždyť jej potřebujeme, aby se tráva zelenala! Vždycky se na věci můžeme dívat jinak a lépe. Je to jako s tou poloprázdnou nebo napůl plnou sklenicí!

Já si svoje plány nikdy nenechám překazit nepřízní počasí. Pokud člověk nemá zrovna naplánovanou celodenní aktivitu venku (i tá se dá však přizpůsobit), a potřebuje jen někam přeběhnout, není přece důvod se mračit. Navíc taková procházka v dešti je úžasně osvěžující! Chceme-li mít trochu toho pozitivního myšlení co se týče deště, měli bychom být vybaveni roztomilou pláštěnkou nebo nějakým skladným deštníkem. Tak vás sprška nevykolejí. Ve zdejším klimatu máme přeháňky téměř každý den odpoledne, zpravidla kolem čtvrté hodiny, takže jsme tu všichni připraveni. :)

Co jsem na tanec v dešti oblékla? No přece mé oblíbené pastelové barvy! Na procházku dávám vždycky přednost pohodlí. Oversized halenka a na tom volný svetřík. Pohodlné čistě bílé kecky a světlé džíny do pasu. A den je hned světlejší! Doslova! Někdy je toho světla tolik, že mám co dělat s úpravou fotek. Tyrkysová taška je velikostně akorát, protože i na procházku s sebou nosím mobil, peněženku, kapesníčky a nějaké ty další drobnosti. Měla jsem zrovna náladu na náhrdelník, který je momentálně mým nejoblíbenějším. Díky za něj, Mišulo! ♥ Nenápadné barvy můžete lehce doplnit o křiklavou červenou rtěnku a lak na nehty, což já ráda dělám, a nebo nechte rty naopak splynout s celkem a naneste přirozenou růž.

Outfit: Blůza - Camaïeu, oversized svetr - second-hand, jeans - Blue Spice (Marshalls), botky - Cabin Creek (Savers thrift store), taška - AliExpress, náhrdelník - Burlington.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!