Šperky z chleba

Eliška Lhotská
18.11.2014 ve 17:51ŠPERKY Z CHLEBA

NOVÁ KOLEKCE S NÁZVEM POMNÍK
Šperkařka Eliška Lhotská se inspirovala stáží v nábožensky založeném Polsku a pomocí chleba jako symbolu těla Ježíše Krista poukazuje na pozitivní aspekt víry, na hodnoty, které bychom si měli připomínat i dnes, ať už věříme v cokoliv.

Stříbrný šperk, odlitek chleba, symbolizuje tělo Ježíšovo a dá se využívat jako amulet pro štěstí, který má i estetickou hodnotu. Materiál stříbro, pak dodává celé kolekci věčnost a bohatství, bohatství, které skrývá materiál a hlavně tvar, který je symbolem těch správných hodnot. Chléb jako Boží dar!” - Eliška Lhotská


náušnice

,,Eliška Lhotská se zabývá převážně konceptuálním pojetím šperku. Myšlenka je tedy klíčovým; bazálním aspektem její práce. Její šperky jsou obnažené, pravdivé, zábavné v kombinaci materiálů, jsou neotřelé, nemají podobu prvoplánu či estetické křeče." - Ondřej Vicena

Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!