Růžová a proužky

The Kawaii Planet
20.4.2015 ve 22:31

Moje nejoblíbenější kombinace v poslední době!

Proužkovaná námořnická modř s bílou vypadá podle mě naprosto úchvatně na každém! Podle intenzity proužků můžete navíc docílit také optického zúžení postavy. A proužky snad nikdy nevyjdou z módy!

K topu s dlouhým rukávem jsem tentokrát oblékla pastelově růžové legíny s proslulým rybářským síťováním (kterého se není vůbec třeba obávat!), náhrdelník s kameny ve tvaru kapky, bílé šortky s vyšším pasem opásáné černým páskem s cvoky, metalické baleríny s přezkou přes kotník, černé retro slueční brýle a tamtadadá - ručně pletenou růžovou šálku / neboli přehoz - jak je libo, kterou jsem dostala jako dárek. Dříve jsem se takových věcí ve svém šatníku poměrně bála a myslela jsemsi, že pro ně nenajdu upotřebení. Mám ale dojem, že jsou to hlavně handmade věci, a věci originální, které tvoří váš styl a dodávají mu takový ten poslední nádech, neboli třešničku na dortu. Tento ručně dělaný kousek můžu nosit jako šálu v zimě, omotanou kolem krku, a v létě se hodí jako přehoz k večerním šatům a nebo k jakémukoliv outfitu, sedí-li barevně.

Máte nebo měli jste někdy ve vašem šatníku síťované punčochy? Jestli ne a máte z nich strach, je na čase dát tomuto tabu vale a jeden pár si pořídit! Budete překvapeni, jaké krásné a různorodé kombinace s nimi vymyslíte!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!