Rok plný inspirace by 420

420 Apparel
1.10.2014 ve 14:22

Od naší poslední kolekce uběhl skoro rok.

Rok, který byl nabitý novými životními zkušenostmi, cestovatelskými zážitky, zlomenými srdci, spoustou parties s rozbitými sklenicemi a krutými rány, krásnými východy slunce v horách a usínáním pod hvězdami s povznesenou myslí, překonáváním pudu sebezáchovy uprostřed velkých skalních stěn, poznáváním nových lidí a jejich mnohdy zajímavých a ujetých zájmů a v neposlední řadě byl tento rok plný také sebepoznávání a spousty kilometrů samoty na cestách.

Z toho všecho vyplynula inspirace, která se projevila do naší nové kolekce Podzim/Zima, kterou vám představíme již brzy.

Z mladých a ujetých snowboarďáků se od roku 2010 stali dospělí muži, kteří vyměnili svá dlouhá trička a nízko posazené kalhoty za košile, ale stále v duši zůstavají mladými kluky, kteří občas musí smrdět ohněm či se vyválet v metru prašanu..

Z křiklavých barevných věcí se stávájí věci v tmavších a přírodnějších barvách, které se hodí do společnosti ve které se pohybujeme, z velkých potisků se stává menší a detailnější branding, který je třeba omrknout z blízky.

Je na co se těšit a děkujeme pokud jste dočetli až sem.

Mír a lásku :-)

JK - 420 ApparelKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!