retro plavky

The Kawaii Planet
20.4.2015 ve 22:11

Na pláži na Floridě vždycky poznáte, kdo je turista, a kdo zde žije již nějakou tu dobu a je poněkud rozmazlený celoročním teplem. V březnu je moře stále třeskutě studené, i přesto však uvidíte na pláži mnoho rodin s dekami, barevnými slunečníky a dětmi ráchajícími se ve vodě.

Už jste přemýšleli, jaké plavky si letos pořídíte na letní dovolenou? Nebo každoročně vytahujete ty loňské a nosíte je do roztrhání? Já se přiznám, že mám v šatníku asi 10 párů plavek (jen jedny celkové). Nosím je podle nálady a taky je myslím praktické je střídat během opalování, abyste neměli na těle více opálená a bílá místa. Miluji originální střihy a mám zkrátka ráda "něco jiného". Proto jsem si pro letošní sezónu udělala radost těmito puntíkatými s vysokým pasem. Polka dot, jak se obřím puntíkům ve velké koncentraci říká, nikdy nezklame, a stačí už jen nasadit ty správné vintage brýle pro 100% retro look.

PS: Pozor na mořské potvory! Tyhle, které vypadají jako modrý nafouklý igelitový pytlík, umí nadělat pěknou paseku!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!