PROLOG

Nga
7.6.2013 ve 22:03

 

Můj drahý čtenáři! 

   Jmenuji se Nga Luongová a jsem hnacím motorem mého blogu nesoucí název The Honey Fashion Bunny. Mám sice vietnamské kořeny, ale narodila jsem se v Praze, kde momentálně žiji.

   V roce 2011/2012 jsem studovala rok na střední škole ve Francii, odkud jsem začala psát o zahraniční kultuře. Tento pobyt mě ovlivnil v určitých věcech, a díky němu jsem si například uvědomila, čemu bych se v budoucnu chtěla aktivně věnovat. Mým velkým snem je působit a pohybovat se v doméně módního průmyslu, který mě lákal již od raného dětství. Doufám tedy, že se jednoho dne probudím s bezstarostným pocitem začínat něco, co mě dokáže bavit.

   Blog The Honey Fashion Bunny vedu od svých čtrnácti let, ale aktivněji jsem se mu věnovala následující rok. Díky němu se můj rutinní život obyčejné studentky odtrhl od řetězu. Potkala jsem a stále potkávám mnoho inspirativních osobností. Dostala jsem také jedinečnou šanci spolupracovat s různými značkami nebo známými módními weby.
   Mezi mé spolupráce patří například: tvorba masek pro Minty Concept Club, styling pro český módní časopisInstyle, design výlohy pro značku Kenvelo etc.

   The Honey Fashion Bunny je místo, kde se střetává má vášeň k módě s názory na určité věci, které mě obklopují, a které postupem času poznávám. Toto mi také umožňuje neustále rozvíjet mou kreativitu či vytvářet vlastní styl.

 

   A co se týká MOLO7, jsem nadšená z toho, že konečně vznikl prostor pro reprezentaci originální české módní tvorby, což je naprosto výborné pro vývoj návrhářství v naší zemi. To tu vážně chybělo!

 Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!