Představení projektu MOLO7

Zuuwa
29.7.2013 ve 17:18

Jeden přístav, moře stylů!

Včera jsem se zúčastnila snídaně při příležitosti spuštění nové internetové design galerie MOLO7! Prezentace se uskutečnila v mém oblíbeném MamaCoffee (nejlepší latéčko na světě!) a osobně jsem se setkala s několika talentovanými českými návrháři. 

Pokud ještě MOLO7 neznáte, určitě se mrkněte, o co jde. Můžete tu nakupovat unikátní designerskou módu, číst online magazín nebo blogy a jistě vás nadchne také poštovné ZDARMA či 100 Kč kredit při registraci. Je to strašně jednoduché! Já samotná na tento projekt nahlížím jako na sdružující a moc se mi nápad líbí! Kousky můžete prohlížet do nekonečna díky super web designu a jestli třeba často sháníte oblečení, ve kterém pravděpodobně nikoho dalšího nepotkáte, najdete si tu své oblíbence, kteří šijí na míru.

Zajímavá a neobvyklá tetování si musím vždycky zdokumentovat, je jedno, kde zrovna jsem, a že s tím pokaždé tak trochu otravuju. :D

Sesterské designerské duo Segra Segra jsou sympatické holky, které dělají ta nejskvělejší sáčka z úžasného materiálu (v zimě hřeje, v létě chladí!) a nejen to! Checkněte je na MOLU.

Zajímavě střižené tričko jedné ségry ze Segra Segra. :) Navíc mě dostaly jejich botky parádně sladěné s oblečením, které holky samy navrhovaly! Ručně malované šaty mi budou v hlavě vrtat tak dlouho, dokud si je nepořídím.

Rodinná značka Lazy Eye se věnuje tematice 40. a 50. let. Musím říct, že vidět na vlastní oči ty autentické šaty z doby, která mě baví, ... cítit na omak, že jsou fakt kvalitní a ještě k tomu slyšet, jak jsou slečny designerky milé ... ehm, tak bych jen ráda připomněla, že budu mít v srpnu svátek. :D ;)

Další bezva designer, se kterým jsem si popovídala, je Lukáš Pattermann. Právě ten dal jméno značce Pattern! Jestli si myslíte, že oblečení nemůže mít zvuk, tak se mejlíte! Lukáš mě odzbrojil svým úsměvem a energií, kterou dává do šití. Každému kusu prý dopřeje zaslouženou péči a šije skutečně až tehdy, kdy mu dáte míry. Prostě aby to bylo tip ťop! O jeho umu svědčí košile, kterou měl Lukáš ve čtvrtek na sobě; padne mu jak ulitá a navíc má skvělý nápad (různě velké kostičky). Značku Pattern si oblíbil také člen MOLO7 Matěj.

Znáte Leedu? Značka působí na českém trhu už od roku 2003 a je známá pro své limitované tematické kolekce.

Všem designerům na MOLU7 přeji mnoho štěstí, a věřím, že budou mít jen samé spokojené zákazníky!

Děkuji za pozvání na příjemnou snídani a vy, moji čtenáři, se už brzy těšte na některé kousky, které jsem pořídila právě v této internetové nákupní galerii a nemůžu se dočkat, až je vyvětrám.

A nakonec ještě krásná Péťa z blogu Lorietta, kterou jsem na akci potkala. ;)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!