Poznávací znamení

adelachloe
23.6.2013 ve 14:29

Jsou to maličkosti a drobné detaily, které se postupně stávají jakousi vaší ochrannou známkou a definují váš styl v očích ostatních. A rozhodně to potěší, když si jich vaše okolí všimne a pak si je s vámi navždy spojuje. Jedna moje kamarádka si nedávno všimla, že jsem měla červené nehty. “Ty nemáš bílej lak? To je divný!”, prohlásila. A bylo. Bílou na nehtech jsem už zae nevyměnila asi 2 měsíce. Nebo když mě nedávno Loli označila na jedné z jejích Insta fotek z přehlídky Diesel Black Gold AW13, na které byl zrovna komplet jenom z bílé kůže, a okomentovala jí “To by bylo pro tebe!”. To teda bylo! Bílé a ještě navíc kůže nemám nikdy dost. Anebo když jsem dostala tuhle rtěnku od Sandry a ta řekla “Bylo mi jasný, že se ti bude líbit hlavně obal!”. Jasně, že líbí! Růžové zlato nosím denodenně.

Takže tohle jsou takové mé malé poznávací znamení. Bílé nehty, bílá kůže a akcenty růžového zlata. Co jsou vaše?Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!