Pohodlné a zároveň sexy prádlo!

Page Underwear
10.10.2014 ve 13:48

Sexy prádlo je takové prádlo, ve kterém se cítíte pohodlně a krásně, protože jen v takovém prádle působíte přitažlivým dojmem i na vaše okolí. Page Underwear je luxusní spodní prádlo, která vám dodá potřebný sexappeal.

Jestliže máte sice pěknou podprsenku, ale každou chvíli sebou šijete, protože vás někde tlačí kostice nebo vás škrábe krajková guma u vašich kalhotek, které jsou sice krásné na koukání, ale nepraktické na nošení, tak věřte, že v takovém případě se rozhodně nebudete cítit sexy.

Vzpomeňme si na Deník Bridget Jones, na finální scénu, kdy za Bridget přijde Mark Darcy. Bridget se odejde upravit a jako první si převléká své pohodlné kalhotky za sexy „úplně malinkatý kalhotky“. A nezapomeňme na tak často omílanou scénu, kde Bridget raději volí bombarďáky než tanga, aby měla větší šanci Hugha Granta dostat. Máme se tedy neustále převlékat a mít jedny kalhotky pro pohodlné denní nošení a další pro radovánky s muži?

Je pro Vás důležité mít svůdné, avšak pohodlné prádlo? Přesně to splňuje značka Page Underwear, která ženy obléká nejen do pohodlného, ale dokonce zdravého spodního prádla, šitého z čistě přírodních materiálů, jako je např. nebarvená Bio bavlna nebo potištěná bavlna s certifikací Eko-Tex. Prádlo je neuvěřitelně příjemné na dotek a dokonale vám sedne, neboť jednotlivé střihy jsou testovány na skutečných ženách.

Tohle prádlo rozhodně je sexy a sexy budete i vy, kdykoliv si ho obléknete. Své ví i Míša Maurerová, která nafotila pro label Page Underwear fotky ve stylu pin-up girl.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!