​Pivaři, uvařili jsme pro vás super cenu!

MOLO7
9.7.2015 ve 13:06

Léto s vychlazeným pivem v ruce, to chcete! Navíc si ho můžete vychutnat z originálně broušených pivních sklenic od Kristýny Venturové. Ta si pro vás přichystala příjemnou letní akci.

Pivní sklenice inspirované tradičními motivy vznikly jako semestrální práce na objednávku pivovaru Two Tales a nyní se z nich můžete napít za 750 Kč. Vybírat můžete ze dvou ručně foukaných a broušených sklenic o objemu 0,3 l, které Kristýna vyrábí křišťálového skla a jsou snoubením tradičního dekoru starých českých půllitrů a moderního tvaru. “Navrhování pivní sklenice pro mě bylo zcela novou a zajímavou výzvou, jelikož pivo vlastně vůbec nepiji. Chtěla jsem docílit toho, aby má sklenice přirozeně patřila na své místo a zároveň také dokázala zaujmout a potěšit,” prozradila Kristýna Venturová.

S lepší cenou získáte i další výhodu – stokorunové kapesné k příštímu nákupu na MOLO7. Stačí si pořídit kteroukoliv sklenici Kristýny Venturové a po zaplacení vám na vaší MOLO7 peněžence přistane 100 Kč.

Věřte nám, pivo nechutnalo nikdy lépe. Udělejte radost sobě či přátelům, protože léto je na vychutnání piva jako stvořené.

Akce platí do 31.8.2015Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!