Péče o vlasy Toni&Guy

Lorietta
14.8.2013 ve 18:42


Než se dostanu k recenzi vlasové kosmetiky Toni&Guy, ráda bych vám popsala typ a strukturu svých vlasů. Každý jsme jiný na každý druh vlasů fungují odlišné metody a péče. Mé vlasy jsou slabé a řídké, zároveň se ale třepí a jsou příliš suché. Proto musím používat produkty, které dodávají objem (a vlasy tak odlehčují) a také vyživující masky a oleje, bojující proti třepení (které je naopak zatěžkávají). Někdy je skutečně oříšek tyto dva protipóly zkombinovat.

Vyzkoušela jsem šampón a kondicionér pro jemné vlasy značky Toni&Guy, které načechrávají vlasy a dodávají jim objem bez přílišného vysušování. Velikým plusem je také to, že i z pár kapek šampónu vznikne spousta pěny a lahvička produktu vám tak vydrží opravdu dlouho;).

Tipy&Rady: Při mytí vlasů šampónem používejte teplou vodu, pomůže vám zbavit se mastnoty (ale tím zároveň vlasy i vysuší!). Při oplachování kondicionéru použijte naopak vodu studenou. Kondicionér vlasy uhladí a vyživí, nechcete ho tedy z vlasu úplně „vydřít“.

Pro styling vlasů používám pěnové tužidlo pro objem Toni&Guy, protože nezatěžkává a neslepuje vlasy. Na celý účes budete potřebovat zhruba tolik produktu (viz. obrázek). Tužidlem jednoduše načechráte vlasy a v předklonu je vyfoukáte fénem;) Jaké produkty používáte vy?

Tipy&Rady: Vlasy si nečešu příliš často, protože jsou neustále slepené sprejem a česání by je mohlo potrhat. Hřeben používám pouze na mokré vlasy po aplikaci kondicionéru. Vlasy jsou v tu chvíli hladké, což usnadňuje celý proces:).Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!