Oranžáda

Zuuwa
3.7.2013 ve 15:24

 

Představuji vám svůj další super levný úlovek z votočvohoz za 200,-Kč včetně poštovného: Oranžový overálek značky H&M! Kousků v této neobvyklé barvě můj šatník zatím moc neobsahuje, o to svěžejší a zábavnější věcička to pro mě je. Nosím ho s mým oblíbeným tyrkysovým náhrdelníkem, bambusovými handmade brýlemi Bamboo a rtěnkou v úplně stejném odstínu. Protože jsem zaznamenala pár vašich dotazů ohledně mých vlasů, ráda klidně prozradím, že už nějaký ten pátek používám barvu Syoss, odstín Los Angeles Blond. Dobarvuji si zpravidla jen odrosty, abych vlasům zbytečně nedávala zabrat. ;) V létě ale (co se týče barvení) plánuji zkusit jednu šílenost, kterou jsem už dlouho chtěla udělat, ... tak uvidíme, jestli to nakonec zrealizuji. :)

Mějte se krásně a díky, že jste se tu stavili! ❤

Taky nosíte overály? Letos jsem si objednala přes internet ještě dva, jeden džínový a druhý čistě bílý. Jistě na ně taky dojde. Miluju na tomhle kusu oblečení zejména to, že se pohodlně nosí a nemusím si stále hlídat plandající triko a holá záda. Horší je to ale s čůráním. :D Mám vždycky pocit, že než to ze sebe sundám a porozepínám a rozvážu všechny knoflíky a šňůrky, vypustím duši. :D

 

 Komentáře

 • Anabel

  Moc ti to sluší :) supr barva :)

 • Jana

  Dokonale to vyzerá :) parádní outfit

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

 • Kvalita a originalita

  MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

 • Designéři

  Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!