Nový úspěšný český návrhář a zároveň můj dlouhodobý kamarád

Kattyna B.
28.5.2014 ve 20:46

Konečně jsem si čas našla a připravila si pro vás článek právě z jedné akce. Jedná se o módní přehlídku studentů střední školy kam chodí i můj dobrý přítel který je nejen šikovný, ale i se svou kolekcí vyhrál první místo v celorepublikové soutěži Doteky módy 2014.

Zaměřím se stručně na celou akci a v tom nejlepším přímo na kolekci a přehlídku mého kamaráda a teď začátečního úspěšného návrháře Lukáše Ulvera. Tuto akci pořádala Střední škola uměleckořemeslná a oděvní v Liberci kde žáci prezentovali své výrobky v Liberecké galerii v lázních. Celou akcí nás provázela Česká Miss z roku 2004 Jana Doležalová a Okamžitý filmový orchestr pod vedením Varhana Orchestroviče Bauera. Celé prostředí vypadalo úžasně a o atmosféru se postaral nejen orchestr který hrál výtečně ale i samotní žáci a jejich tvorba.

Ale teď se spíše zaměřím na mého dlouhodobého přítele Lukáše. Jak už jsem řekla Lukášek vyhrál jednu celorepublikovou soutěž se svou výbornou kolekcí. Kolekce se jmenuje ,,Red carpet moment" a modely jsou určené pro významné události na červeném koberci. Je se opravdu na co dívat a to s otevřenou pusou, myslím si že si toto vítězství zasloužil. Kolekce z šifonu, koženky a kožešiny je opravdu velká práce ale Lukáš to zvládnul raz dva. Své róby ještě doplnil extrémně vysokými jehlami s vratkým podpatkem ale své modelky doslova tak vycvičil, že svou chůzi zvládly na jedničku. Na této akci byla jedna z jeho modelek také Česká Miss Earth 2014 Nikol Buranská s kterou jsem se díky němu mohla osobně seznámit a je to velice sympatická a krásná slečna. Po této veleakci a výhře má Lukáš už dost kontaktů, prestižní modelky se už perou o jeho modely, návrháři nabízejí spolupráce a Lukáš jen září. Není se čemu divit, od dětství má svůj sen a jde si za ním, teď se mu pomalu splňuje. Jsem na něj pyšná, je velice sympatický, přátelský a umí si stát za svým. Můžu také veřejně říct, že mu držím palce ať dosáhne v plném svého snu a drží se, protože si myslím že tato kariéra má i své barikády které ovšem Lukáš velice dobře zvládne.
Při předávání odměny v hodnotě 10 000 kč jsem měla slzy v očích, dívala jsem se na přítele, kterého znám čtyři roky a který dosáhl svého snu. Také mu musím poděkovat, že se semnou stále kamarádí a není takový ten člověk, který se při své kariéře vykašle na přátele.

Teď malá ukázka fotografií, videí a rozhovorů kde se dozvíte mnohem více o tomto šikovném návrháři a ještě jednou GRATULUJI MU A DRŽÍM PALCE!

Rozhovor
RozhovorKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!