nejkrásnější kabátek

The Kawaii Planet
24.6.2015 ve 18:42

Tento kabátek se mnou pokaždé cestuje spolu s mým milovaným kufrem. Nemá ani ponětí, kolik zemí se mu poštěstilo navštívit, ha! Tento kabát jsem našla úplnou náhodou v zapadlém second-handu během posledního dne mého pobytu na Hokkaidu v Japonsku, v listopadu 2012. (Fu, to to letí!). Když jsem ho na sebe oblékla, seděl tak skvěle, jako když je na míru šitý. V přepočtu za 163,- Kč jsem ho koupila bez váhání, i když už jsem tenkrát neměla žádné místo v kufru. (Musela jsem pak na letišti rozdávat kosmetiku, protože jsem byla "overweight") Stálo to za to! Japonský kabátek se mnou pak zcestoval Evropu (Česko a Velkou Británii), a nakonec jsem si ho odvezla s sebou i sem, na Floridu. Asi je vám jasné, že jeho využití ve zdejších podmínkách není moc valné, ale stejně, chtěla jsem ho tu mít, pro všechny případy.

Jestli mám tedy nějaký "crush" na kus oblečení, pak je to rozhodně právě tento kabát. Snad mi bude sedět tak dobře napořád!

Ale abych se dostala k dnešnímu outfitu. Když jsem přiletěla navštívit rodinu do České republiky, byla jsem překvapena, kolik skvělých módních kousků jsem si u našich v mém dětském pokojíčku nechala a fungovala bez nich. Přebrala jsem, co jsem mohla, půlku rozdala a půlku dala na charitu. Je to skvělý pocit! A říká se, že věcí, které více jak rok nenosíte, se můžete s klidem zbavit. Znovuobjevila jsem tyto skvělé roztrhané plísňáky, ombré tríčo, stříbrné kecky, tyrkysovou kabelku a spoustu dalších věcí. Tento outfit je tedy taková moje srdcovka a nostalgie, spolu s myšlenkou, jak krásně na Vyšehradě a vůbec v celé Praze bylo.

Jaký je váš oblíbený módní kousek? Máte něco, co s vámi zcestovalo svět?

Outfit: Kabát - japonský second-hand, ombré tričko - Gate, kabelka - italské trhy, džíny - Tally Weijl, kecky - F&F.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!