Na skok v NEw yorku

The Kawaii Planet
20.4.2015 ve 21:25

Chcete zažít opravdové módní orgie, bezkonkurenčně si zashoppingovat a potkat na ulici třeba i nějakou tu slavnou modelku? Bookujte letenku do New Yorku! Pokud to zvládnete přímo ve dnech pravidelného každoročního Fashion Weeku, máte zaručenou inspiraci, kamkoliv se na Manhattanu vydáte. Jen pouhým pozorováním lidí dostanete tolik nápadů, co zlepšit na vašem současném stylu i životě. Z inspirace budete čerpat ještě dlouho poté.

Já jsem se mrkla do New Yorku na dva dny - z toho jeden byl zatažený a druhý slunečný. I v dubnu se hodí mít pořádnou teplou bundu s kapucí, čepici a šálu. Jo, tohle rozhodně není Florida. Mrakodrapy se vám budou zdát ještě větší, než jak působí na fotkách a projdete se různými a velmi odlišnými částmi New Yorku. Za jeden den se nedá stihnout vše, ale určitě zvládnete alespoň část z vašeho turistického plánku. Určitě nevynechejte Central Park, Empire State Building a její krásný výhled z vrcholu, 9/11 Memorial, Little Italy, Chinatown, SOHO (!!! Pro módní nadšence nutnost!!!), Grand Central Station, Statue of Liberty, Time Square, Chrysler Building či Broadway.

Také se připravte na to, že v New Yorku je poměrně draho. Spoustu lidí, kteří tam bydlí, žijí od výplaty k výplatě a to dost natěsno. Poplatí většinou vysoký nájem a na nějaké další rozhazování není prostor. Na druhou stranu však žijí v jednom z nejpopulárnějších měst na světě a mnoho lidí by chtělo být na jejich místě. Někdy prostě musíte přinášet oběti, abyste v životě dělali, co chcete, a bydleli, kde jste si vysnili...

Byli jste někdy v New Yorku? Co vás nejvíce zaujalo? Dejte vědět!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!