Leeda aneb dvě Lucie obohacují českou módu

Kattyna B.
12.5.2014 ve 15:44

Hledala jsem další české úspěšné módní značky či návrháře. Našla jsem módní značku Leeda. Pro některé ne moc známou značkou ale někteří jí třeba už znáte protože vznikla už v roce 1989 kdy ale vydávala spíše praktické věci. Této značce čelí dvě slečny Lucie Trnková a Lucie Kutálková. Nijak zvlášť jsem si o o nich nic nezjišťovala spíše jsem se zaměřila rovnou na jejich tvorbu oděvů.

V jejich kolekcích najdeme zajímavé střihy a veselé barvy. Myslím si, že u všeho se snaží držet nositelnost oděvů. Jsou jednoduché, funkční a pohodlné ovšem o žádném z kousků by se nedalo říct že je ošklivé. Na každém kusu najdete alespoň jeden prvek který vás nadchne.

Bohužel českou značku má na starost už pouze Lucie Kutálková protože Lucie Trnková před nedávnem značku opustila. Přesto L. Kutálková na letošní jaro léto vytvořila zářivou kolekci s nádechem zlata. Dlouhé i krátké glamour šaty, kalhoty, sukně, trika i košile to vše se v letošním začátečním roce objevilo opět v pohodlném nositelném obsahu, doplněné zlatými opasky a psaníčky.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!