Láska a hamburger

Zuuwa
8.8.2013 ve 10:46

Tuhle košili jsem tam vážně nemohla nechat! Během posledních dnů slev v Tally Weijl jsem ji ukořistila za neskutečnou lidovou cenu 99,- Kč a chystám v ní proplout celým zbytkem léta. Miluju džínové košile! Miluju to, jak variabilní jsou a na kolik způsobů je můžete nosit. Zapnuté, rozepnuté, porozeplé... :D ... vpředu zavázané na mašli, s ohrnutými nebo neohrnutými rukávy, límečkem rebelsky zvednutým nebo slušňácky narovnaným. K šatům, šortkám, džínám... Nebo jen stylově přehozené přes rameno. Whatever!

Děkuji za fotky mojí milované Anetce Coufalové. ♥

PS: Kdybyste náááhodou nestihli košili ulovit a vážně něco podobného chcete, můžete si v galanterii pořídit nášivky jakéhokoliv druhu a lípnout je třeba na džínový kousek, který už máte doma a potřebuje oživit. K tomuto DIY námětu mě to samosebou inspirovalo, jenže by v tomto případě byla pořizovací cena extra nášivek a další košile mnohonásobná. Ať žijou slevy! :)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!