Květinové vzory & Denim

The Kawaii Planet
21.3.2015 ve 18:53

Poslední dobou nosím čím dál častěji tohle skvělé kombo džínoviny a květinového vzoru! Přijde mi to jako skvělý mix na přivítání jara. Když nás trápí aprílové počasí a není ještě takové teplo, abychom chodili v tílku, ale zase není až taková zima na to, být v kulichu, můžete například obléct květované šaty a hodit přes to džínovou bundu, abyste nezmrzli. Chcete-li docílit ležérního víkendového looku, přihoďte k outfitu ještě černé legíny! Já si s botkami moc nelámala hlavu, protože jsme fotky pořizovali na pláži. Ale kdybych šla ven, nazula bych stoprocentně tmavé oxfordky nebo ploché baleríny.

Nezapomeňte na malé, ale důležité detaily, které ve výsledku hrají prim! Zamilovala jsem si perlové doplňky a myslím, že dodají nádech jemnosti jakémukoliv outfitu. Bundičku jsem s perlami již koupila, ale na Pinterestu jsem našla nespočet DIY tutoriálů, jak je na jakýkoliv látkový povrch našít i vlastnoručně doma! Chce to jen špetku trpělivosti! Nechte se inspirovat a vytvořte si bundu, kterou nikdo jiný nemá! Přišijte pak ještě krajky, které vykukují z rukávů a super originální módní kousek je na světě!

Tak co, dáte kytkám zelenou?

Outfit: květinová mikina se sukní - BestE-shop, džínová bunda - DressVe, legíny - Zara, sluneční brýle - Lindex, náramek s perlami - Born Pretty Store.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!