Košile s pejsky

Lorietta
12.10.2013 ve 10:02

Před pár dny jsem si psala s blogerkami z The notebook and a pen a napadlo nás představit vám místa, kde žijeme! Magda napsala super post o Varšavě, určitě na něj koukněte (stačí klikout tady)!;)A já se pokusím zachytit atmosféru Prahy. Myslíte si, že město, ve kterém žijete, může ovlivnit způsob, jak se oblékáte? Každý jsme originální, náš vkus se liší, ale zároveň patříme do určité společnosti a vzájemně na sebe reagujeme. Někdy mi připadá, že jsou Pražané v otázce oblékání trochu moc kritičtí. Skoro při každé cestě autobusem nebo metrem si vyslechnu spoustu poznámek ohledně mého outfitu. A to se rozhodně nepovažuji za extravagantního člověka:D. Včera si dokonce dva pánové nahlas utahovali z mého skvělého kloboučku z H&M (znáte z tohoto postu):D. Ale asi každé město má své nevrlé cestující. V jiných ohledech je Praha okouzlujícím místem plným zajímavých galerií a muzeí!;)

Pro toulky Prahou dávám přednost pohodlným outfitům. Chodit v podpatcích po chodnících s kostkami není žádná legrace, proto jsem si oblíbila biker boots, pohodlné kalhoty a bundu. Jediným poutavým kouskem v tomto outfitu je tahle skvělá košile z Choies!♥ Běhají po ní pidipejsci (:D) a obodcovaný límeček tlumí její roztomilý ráz.

Můj outfit: Košile: Choies; Kabelka: H&M; Kalhoty: Zara; Bunda: H&M; Boty: Stradivarius; Hodinky: Michael KorsKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!