kočkafé

The Kawaii Planet
27.5.2015 ve 02:18

O tomhle skvělém místě mi řekla kamarádka a já se tam samozřejmě hned musela ze zvědavosti zajít podívat! Protože miluji japonskou kulturu, kde úplně první kočičí kavárny vlastně vznikly, chtěla jsem vyzkoušet, jak to vlastně funguje. Kdybych žila v Praze, bylo by to natuty moje nejoblíbenější místo na relaxování a učení se. Kočičky z Kočkafé Freya jsou nesmírně tulivé a většina (možná, že i všechny - teď si nejsem jistá) je z útulků.

Přišla jsem tam za slunečného středečního dopoledne a seděly tam pouze dvě slečny, které se evidentně učily. Super, není narváno! Toho jsem se bála. Kočky mají svá místečka různě rozmístěná po celém prostoru, a tak máte zaručeno, že se k vám minimálně jedna z nich bude vždycky lísat. Místo u okna je to, kam jsme se posadily my a nelitovali jsme. Na okno hned vedle nás hopsla jedna a pak hned druhá kočka a nechaly se bez protestů hladit. Ach, to je těžký život. ;)

Prostě super nápad! Ať už jste cat lady nebo cat man (haha), stojí to za návštěvu! Já jsem se jen s vámi chtěla podělit o tento milý zážitek, dát vám malé doporučení a ukázat pár fotek. Kočkafé Freya, ulice Bořivojova 43 v Praze na Žižkově.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!