​Jezděte Do práce na kole!

Adéla
19.3.2015 ve 11:41

Protáhněte zlenivělé nohy, zlepšete si nejen kondičku, ale i náladu a neztrácejte čas v dopravních zácpách, a to díky celorepublikové soutěži Do práce na kole. Je to snadné, sestavte dvou až pětičlenný tým a užijte si májový čas ze sedla kola. Přidejte se také, letos se jezdí ve 25 českých a moravských městech.

Vyhrát můžete hodnotné ceny v kategoriích pravidelnost, výkonnost, cycle chic, cykloopatření a firmy se utkají o titul „cyklozaměstnavatel roku“. Velkými fanynkami a fanoušky městské cyklistiky je designové duo Segrasegra a Šimon, který stojí za značkou Braasi. Skvělá zpráva je, že když se zapojíte i vy, můžete zápolit o nějaký z parádních kousků, které tyto značky do soutěže věnovali.

Kolekce věnovaná městským cyklistům od SegrasegraBraasi batohy


Díky emisní kalkulačce zjistíte, kolik ušetříte škodlivých látek s ujetým kilometrem a jaký vliv má vaše změna dopravního chování na životní prostředí a naše zdraví. V Praze si soutěžící mohou vyzkoušet novou mobilní aplikaci, která dokáže nejen ve vteřině nalézt nejvhodnější cyklotrasu, ale automaticky zaznamená i najeté jízdy a kilometry do soutěžního systému.

Letos poprvé se otvírá možnost přispět libovolnou částkou v rámci speciálního programu „Šlapu pro Asistenci“ na asistenční službu konkrétním zdravotně postiženým lidem, ti pak budou moci spolu s asistenty jezdit spokojeně do práce na kolech pomocí svých vozíků.

Více informací na www.dopracenakole.net.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!