Jak nosit letní šaty na podzim!

Lorietta
3.10.2013 ve 22:07

I když venku už to vypadá jako podzim, ještě se mi nechce loučit s neonovými a květinovými šaty, které jsem si přes léto oblíbila! V tomto článku vám ukážu, jak můžete zakomponovat vaše letní šaty do podzimních outfitů! Někdy stačí pouze obměnit kabelku nebo boty a šaty hned působí jiným dojmem! Já jsem na ty své narazila na Choies!Letní verze mého outfitu je barevná a dívčí. Jako doplňky jsem zvolila oranžové psaníčko a neonovou čelenku do vlasů. Podzimní móda se vyznačuje spíš tmavšími barvami, jako je černá, šedá, hnědá a vínová. Mezi trendy podzimu 2013 se řadí i královsky modrá a vzorům vládne tartan (znáte ze skotských sukní)! Takže pokud máte v šatníku nějaký tmavě modrý svetr, je na čase ho vytáhnout!:) Já jsem pro podzimní verzi outfitu zvolila černé doplňky, protože vzor na šatech je už tak dost výrazný;).Outfit č.1: Šaty: Choies; Kabelka: KATOO; Čelenka: H&M

Outfit č.2: Šaty: Choies; Kabelka: H&M; Bunda Lindex; Balerínky: BuffaloKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!