Jak nosit košilový přehoz?

The Kawaii Planet
20.4.2015 ve 22:54

A vlastně jakýkoliv přehoz, který nemá zapínaní a je tak trochu delší...?

Já tento kousek nosím na 3 různé způsoby, podle toho, kam se chystám. Mám všeobecně ráda dlouhé a ještě delší trika, svetry, cover-upy či šatovky, protože také ráda nosím legíny a nadkolenky a k nim je tento druh oblečení přímo ideální. Když na sebe ale vezmu sukni a chci být trochu více za dámu, šáhnu po jednom z níže zmíněných stylů:

1) ZASTRČENO DO SUKNĚ

Ať už plánujete oblékat košilový přehoz se sukní nebo džínami, můžete jeho větší část zastrčit dovnitř a nebo nechat čouhat jen jeden cíp. Tento styl je perfektní, chcete-li zvýraznit ženské křivky a vysoký pas.

2) VOLNĚ A NESPOUTANĚ

Tento druh nošení je nejspíše mým nejoblíbenějším. Dodá i upnutějšímu outfitu dojem rozcuchu a rebelství. Nechte jej prostě vát ve větru, vypadá to božsky! Chcete-li zkusit něco trošku jiného, ovázejte přehoz přesně v pase nějakým nenápadným opaskem. Dodá mu to trochu objemu v prsou a zvýrazní vosí pas.

3) ZAVÁZANÝ DO MAŠLIČKY

Roztomilost je vaše druhé jméno? Už víte, jak na to! Společně s nadkolenkami a školáckými okuláry budete vypadat, jako když zrovna spěcháte domů udělat si úkoly. Tato kombinace je velice sexy a rošťácká zároveň a jsem si jista, že v ní naděláte parádu, kamkoliv přijdete.

Který styl je vám osobně nejbližší?Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!