ImreCZeova pro českou dámskou ležérní módu

Kattyna B.
12.5.2014 ve 11:24

Zdeňka Imreczeová, módní značka která dámské šatníky plní ležérní módou ale zároveň luxusní a klade velký důraz na zpracování. Máme tu opět další českou značku pod stejnojmenným názvem Imreczeova.


Její módní oblečení je opravdu ležérní s velkou kapkou luxusu. Našla jsem její kolekci ze zimy předešlého roku a je se opravdu na co dívat. Najdeme tam volné oblečení které je elegatní a pohodlné, je to zpracováno ve hnědé, bílé a černé barvě. Je se opravdu na co dívat. Fotografie které najdete na jejích stránkách jsou pečlivě propracovány takže modely na nás působí opravdu s kouzlem elegance a extravagance.

Také když se podíváme na ostatní kolekce, vše má i velký průkop k avantgardímu vkusu. Návrhářka se snaží zaujmout s každým kouskem drobnosti a myslím si, že se jí to daří. Dostala už několik ocenění a v současnosti je to jedna z těch velice úspěšných návrhářek a módních značek se zaměřením na dámskou eleganci.

Na pánský styl se ovšem zaměřila také kdy roku 2013 založila s umělcem Petrem Folterem pánskou módní značku Florina Fury. Budu jim přát mnoho štěstí a úspěchů v této kariéře.

Jsem opravdu ráda že naše česká móda a čeští umělci nevymírají a stále se rodí nové tváře pro naši módní umění. Přeji mnoho úspěchů protože tato žena si to opravdu zaslouží, její modely jsou kouzelné a fantastické.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!