hurá na festival

The Kawaii Planet
24.6.2015 ve 18:24

Jaký outfit zvolit pro letošní festivalovou sezónu, která právě začala? S trochou té invence můžete klidně vytáhnout z šatníku kousky, které tam kralují už dlouho, a jen je obohatit o drobné detaily, které jsou tak typické pro letní párty pod širákem!

Je potřeba se připravit na obě varianty počasí! Jak je známo, občas pěkně sprchne, a jindy je zase vedro. Pro můj festivalový outfit jsem tedy zvolila mini top na zavázání, přes který můžu v případě ochlazení jen přehodit džínovku ze sekáče. Jak já miluji second-handy! Vždycky zabrousím do pánského denimu a najdu hotové poklady. Tohle je mimochodem pánské Lko, řádně oprané a scvrklé, proto mi tak sedí. Vždycky si jen říkám, kdo to přede mnou asi nosil. Ale za cenu $5, no nekup to!

No a protože si potrpím na pastelové barvy, nemohla jsem si odpustit tyhle vintage pink kalhoty. Tento odstín růžové je ale vážně boží a navíc i skvěle kombinovatelný! Nebojte se toho! Jako správná "hippie" diva, dle amerického stylu, jsem na hlavu nasadila korunu z květů v jemné červeno-růžové barvě. Batohem jsem dodala poslední tečku celému looku, protože, řekněme si to na rovinu, kdo se chce obtěžovat s kabelkou přes jedno rameno a chodit pak nakřivo další týden. Ať žijou batohy! Jen si je nezapomeňte hlídat před kapsáři! Bílými kecky nakonec nic nezkazíte a sluneční brýle se vám také mohou hodit. A je to, teď už jen hurá na festival!

Outfit: Top - Zaful, kalhoty - Camaieu, batoh a květy do vlasů - Marshalls, tenisky a bunda - second-hand, brýle - Giant Vintage, náramek - Lou Jewels.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!