House of Fashion, prázdninový pop-up store

VERŠATYL
11.7.2014 ve 13:21

Veršatyl je součástí prázdninového pop-up storu House of Fashion v Kafkově domě.

House of Fashion je spojení módy, umění, nových technologií a starých řemesel. Setkáním tvůrců a spotřebitelů; dvouměsíčním happeningem rušícím hranice mezi komercí a nezávislostí, oslavou, ukázkou a otevřením dveří do českého módního světa. A je zároveň výzvou autorů a organizátorů vůči masové distribuci a produkci. House of Fashion staví na ukázce kvality před kvantitou.

“House of Fashion je jedinečný projekt prodejní výstavy českých a slovenských módních návrhářů a začínajících módních fotografů.”

Cílem projektu je přiblížit české veřejnosti tvorbu lokálních návrhářů, vytvořit místo, kde se budou setkávat návrháři, zákazníci, módní nadšenci ale i turisté.

Pop-up výstava bude doprovázena společenskými a kulturními událostmi, mj. koncerty, soutěží mladých fotografů, fotoexhibicí, fashion diskuzemi a setkáními s odborníky na textilní výrobu, distribuci, marketing nebo udržitelnou módu.

Koncept POP-UP prodeje je v zahraničí již zavedeným a čím dál populárnějším způsobem nákupů a seznámení se s novou tvorbou. „Našim cílem bylo využít netradiční prostor a dočasně ho využít k účelům prodeje, setkávání či jiné vizuální možnosti určené k seznámení se s tvorbou umělců,“ hovoří Jiří Kalfař, jeden z iniciátorů projektu.


V House of Fashion kromě Veršatylu najdete i jiné značky a to: ODIVI, MIRKA HORKA, mum ray, MIRO SABO, JAKOBY, PBL, JIRI KALFAR, IVETA PECUCHOVÁ, KATEŘINA GEISLEROVÁ, SOPHISTIC By Veronika, local ikons, hanykoiKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!