High summer life

420 Apparel
12.6.2014 ve 19:37

Zdravím přátelé,

každý se nás momentálně ptá, kdy přijde nová kolekce, tak bych to rád uvedl na pravou míru.

Rozhodli jsme se toto léto pracovně vypustit a raději jet do světa sbírat inspiraci pro kolekci Podzim/Zima 2014. Shodli jsme se totiž s týmem, že už dlouho sedíme za obrazovkami a reálné dobrodružství nám chybí, jsme totiž horalové, ať už v zimě nebo v létě, jsme nejraději mimo civilizaci, na dohled vysokých horských štítů a modré obloze.

Každý z týmu teď prožívá svoje dobrodružství někde jinde, naši šikovní grafici/designéři si užívají krásné atmosféry erasmu v rakouském Salzburgu, odkud to mají na hory co by kamenem dohodil a inspirativní prostředí je všude kolem nich. Já, jakožto majitel/designér jsem se vydal omrknout (nejen) legalizaci ganji v Coloradu, kde se povznešená nálada krásně pojí s věčně modrou oblohou a vysokými horami všude kolem. Snad si mě tu hory nenechají :-)

Poselstvím tohoto blogu, by mělo být to, že dobré nápady a myšlenky k vám nepřijdou když budete sedět doma, proto jděte ven, vypněte FB a telefon a rozjímejte nad krásou přírody.

My preferujeme hory hlavně proto, že právě vysoko v horách si člověk opravdu uvědomí, že žije naplno a nemarní svůj čas, zvlášť když je občas trochu na hraně..

Krásné léto všem, užívejte života!

JKKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!