Hairstylování v Hairbornu

Zuuwa
8.8.2013 ve 10:59

Minulý páteční den se pro mě odehrál v duchu hairstylingu v poměrně nově otevřeném salonu Hairborn. Spolu s dalšími dvěma bloggerkami (Denča z Fashion by Dee a Eva z The Black Buttons) jsem byla oslovena jako modelka, která bude načesána, nalíčena a obléknuta, a poté představena na večerní párty přímo v salonu. Ze mě vzešel tak trochu punk a look jsem si hned zamilovala. Péči, která se mi v salonu dostala, jsem dlouho nikde nezažila, a tímto bych skvělý tým profíků ráda doporučila. Pokud ještě nemáte svého oblíbeného kadeřníka, který špičkově stříhá, barví a má skvělý osobní přístup od začátku do konce, porozhlédněte se tady. Co mě zaujalo: Minimalistický a stylový dřevěný design vás okouzlí. Každý kadeřník má zde v salonu takový svůj "domeček" a zároveň svoje království, kde performuje.

No a večer se tedy v salonu konala párty a my, coby tři různé modelky, jsme byly ukázány publiku. Outfit, který jsem měla v průběhu večera na sobě, vytvářela stylistka, tričko s liškou na backstage fotografiích je BABAdesign (zakoupeno na MOLO7, poštovné zdarma pro všechny!) Nejvíc se mi zalíbily červené voňavé botky Melissky. Prý vydrží vonět i roky, a to mě donutilo se po nich někdy mrknout. Náhrdelník, vyfocený na krku vizážistky Verči Kavkové, vytvářela ona sama! Kreativnímu tvřoření se věnuje už nějaký pátek a já jí moc fandím! A nakonec ty boží dřevěné brýle, které vám klidně vyrobí na zakázku tak barevné, jak jen si přejete, na výběr máte z velmi široké škály odstínů a tvarů! Červené kočičí, které mám na očích, zvažuji ke koupi i já sama, protože jsou pohodlné a přišlo mi, že sedly jak poklice na hrnec. :)
Salon Hairborn; Vodičkova 710/31, 10100, Praha 1, Tel: +420 732 301 220

 Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!