Grébovka

The Kawaii Planet
26.5.2015 ve 23:46

Kdyby mi moje hipster kámoška Ája neukázala během mé krátké návštěvy Prahy tuhle krásu, kdo ví, kdy bych se o ní dozvěděla, a jestli vůbec. Praha je zkrátka plná překvapení a život v ní je mixem všeho skvělého. No jen řekněte, kde máte všechno tak krásně pohromadě, po ruce... Kde si můžete užívat kochání se staletí starými památkami, jíst vynikající tradiční české dobrůtky, nakupovat jak o život hned na několika mítech a využívat si také funkční městskou hromadnou dopravu? S výčtem výhod Prahy bych mohla pokračovat do nekonečna. A jestli jste protočili panenky nad tou MHD, tak poslyšte. Až tehdy, když poznáte, jak (ne)funguje doprava v jiných zemích, začnete si vážit toho, co jste měli přímo pod nosem! To, že vám ráno přijede autobus na zastávku, která je pár kroků od vašeho domu, je veliký luxus. I to, že se můžete spolehnout na čas příjezdu vlaků. Praha je nesmírně nádherná a ti, kdo neobjevují parky a dobrodružství kolem a jen si stěžují na hluk velkoměsta, nevědí, o co přicházejí. I v centru města najdete poklady jako je třeba Grébovka nebo další parky. Kéž bych o Grébovce věděla mnohem dříve. Najdete v ní úchvatné květiny v zahradě japonského stylu, umělou stěnu, která vypadá jako jeskyně, ve které můžete prolézat a schovat se třeba se svým milovaným v jedné z těch chodeb... Fakt vzrůšo!

Outfit: Vojenský trench coat - New Yorker, džíny - Marshalls, botky - F&F, taška - SinsayKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!