Focení jarní kolekce Veršatylu

VERŠATYL
15.2.2014 ve 16:45

MOLO7 je nejen platforma, která nabízí kvalitní a originální kousky od českých a slovenských designérů, ale i místo, které nabízí příležitosti k setkávání se. Každodenně poznáváme nové zákazníky (ano, máte pravdu, spíše zákaznice:) nadšené pro kvalitní provedení a nadčasové střihy. Veršatyl také oslovilo pár mladých talentovaných fotografek, dvě vizážistky a slečny se zkušenostmi s modelingem, které měly zájem s námi spolupracovat.
Díky blogu na MOLO7 jsme objevily i Zuzku, slečnu, která pod nickem Zuuwa už dobrých pár let píše svůj módní blog http://zuuwa.blogspot.cz/
Se Zuzkou a s další modelkou jsme se rozhodly nafotit veršatylí jarní novinky. A jak se to povedlo?
Posuďte sami/y ;)
foto: https://www.facebook.com/tapiksela?fref=ts

Zuuwa ve veršatylím coatiganu. Módní znalci jistě ví, že novotvar coatigan vznikl jako složenina anglických slov coat=kabát a cardigan=svetřík; jedná se tedy o takový jarní kabátek. Veršatylí coatigan je ušit z kvalitní teplé vlny s příměsí a je lemován trendy koženkou. Všechny naše coatigany jsou šity v limitovaných edicích a od pátku, 21.února, budou k dostání i ZDE na MOLO7.

Coatigany mají i variantu bez rukávů, vesty. Použitý materiál je stejný, vesta však podle našeho názoru nabízí více prostoru k doladění celého outfitu. Lze jí nosit třeba přes naše trikotty, svetříky anebo i přes koženou bundu.

Veršatyl však připravil i další novinky. Vzhledem k tomu, že zima nás stále neopouští, ušily jsme pro vás pár dalších hřejivých nákrčníků, které již teď můžete najít zde na MOLO7 v sekci doplňky. Jsou ušity z kvalitní hřejivé vlny s příměsí a dezén materiálu je zvolen tak, aby nepodléhal módním trendům a byl ''in'' i za pět let. Nákrčník je tedy ideálním nadčasovým kouskem, který oživí tradiční černé kabáty.

Vlna však není jediným materiálem, který Veršatyl nadchl. Vrátily jsme se i k osvědčenému úpletu, ze kterého jsme pro Vás ušily malé černé, velké černé a dlooouhatánskou sukni.

Petite Noir s hlubokým výstřihem na zádech.

Grand Noir, nejlepší volba pro plesovou sezónu. Šaty jsou na ramínka, mají hlubší výstřih na zádech a v pase gumičku, která jde stáhnout podle toho, jak moc chcete mít šaty podkasané.

Sukně Grand Noir doplněna trikottem v hnědofialové barvě. Ze stejného úpletu jako trikott jsme ušily také Šat Marron, obdobu našeho bestselleru Šat Noir, jak se Vám líbí?

Poslední novinkou, kterou jsme si pro Vás zatím připravily jsou nové bluesky. Pevný materiál, volný střih, trendy barvy, rovněž k dostání na MOLO7 a to v limitovaných edicích, sledujte tedy prosím aktuální nabídky barev, budeme je uvádět do popisu k jednotlivým výrobkům.

Olivově béžová blueska

Blueska v královsky modréKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!