FASHION FOR THE URBAN CYCLIST BY SEGRASEGRA

segrasegra
23.7.2014 ve 15:00

Segrasegra - originální značka založená v roce 2007 sesterským duem z Prahy s výrazným zaměřením na streetovou dámskou a pánskou módu. Hlavní linii tvoří zájem o cyklistiku ve městě a snaha o propojení neotřelého vzhledu, recyklace duší z kol a dalších designových doplňků s výbornou funkčností oděvů při pohybu v džungli velkoměsta.

Stálá nabídka je nyní obohacena o kousky z nejnovější kolekce SPRING/SUMMER 2014 – FASHION FOR THE URBAN CYCLIST BY SEGRASEGRA.

Oblečení v nové kolekci pro městské cyklisty je z velké části realizováno za použití nových, speciálních materiálů s důrazem právě na jejich funkčnost a pohodlí při nošení.

Jako úplná novinka se zde představuje tkanina s názvem Ventile® Fabric – vysoce kvalitní bavlněná látka vyvinutá ve Velké Británii, v první podobě již během druhé světové války.
Byla využívána pro vojenské piloty Královského letectva, díky zajištění 100% pohodlí v malém kokpitu letadla při bojových situacích, a zároveň schopnosti udržet piloty v teple a suchu na moři.
Ventile® je hustě tkaná textilie ze 100% bavlny s použitím nejlepších světových, velmi dlouhých bavlněných vláken, které při styku s vodou mnohonásobně zvětší svůj objem a tím zajistí nepropustnost vody skrze ni. Není nijak laminovaná či potažená impregnací. Tento materiál poskytuje výbornou ochranu před deštěm, sněhem, větrem i chladem, přičemž si stále zachovává pohodlné vlastnosti bavlny.

Další specialitou ochrany bavlněné textilie proti nepříznivým vlivům je pak použití 3XDRY® Technology.
3XDRY® totiž kombinuje dvě technologie: na povrchu je látka opatřena voděodolnou úpravou a její vnitřek absorbuje výpary. Spojení těchto dvou technologií v jedné látce pak nabízí rovnou tři funkce:
„Suchá uvnitř“ - Vlhkost odpařovaná z těla je rychle absorbována vnitřní stranou textilu. Vlhkost je rovnoměrně rozložena přes velkou vrstvu povrchu a odpařuje se ven.
„Suchá navenek“ - Úprava 3XDRY® spolehlivě odpuzuje vodu.
„Rychlé schnutí“ - Propouštění vlhkosti skrz velký povrch materiálu zajišťuje rychlé odpařování a schnutí, a díky tomu je materiál mnohonásobně rychleji sušší než bez úpravy 3XDRY®.

Oba použité materiály nijak neovlivňují vzhled ani prodyšnost látky - takže vůbec nepoznáte, že ty nové kraťasy, co vám visí ve skříni a na omak se tváří jako bavlněné plátno, jsou opravdu vodoodpudivé!

Vybrat si můžete z širokého sortimentu pro dámy i pány - v nabídce jsou kraťasy (s originálními, skrytými reflexními pruhy pro větší bezpečnost na silnici), několik typů kalhot (opět s užitečnými vychytávkami pro jízdu na kole), ručně šitá trička i barevná trička s vtipnými potisky a opravdu pohodlné bundy stylu klokanka a parka doplněné opět o detaily z recyklovaných duší kol a dřevěné knoflíky. Je také možné vybrat si pro svůj vysněný model z několika druhů barev látky.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Těšíme se na Vás! :)
SegrasegraKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!