elegance vs. pohodlí

The Kawaii Planet
24.6.2015 ve 19:03

Tyto nádherné šaty v mentolové barvě mi potvrdily, že elegance a pohodlí se nemusí vylučovat! Navíc jsou takového střihu, že si můžete pohrát se stylem, jakým je na zádech zavážete. V podstatě se vám dostane deset (nebo i více) v jednom!

Šatičky jsem pořídila na webu Mint Julep Boutique a už z originálních fotek jsem vycítila, že to bude ohromný módní kousek, který ve svém šatníku nesmím postrádat. Nejen, že mě dostala barva, ale již zmíněných nekonečno způsobů zavázání. Je opravdu jen na vás, jak to tam za tím krkem zašmodrcháte. Můžete ty dlouhé kusy látky použít třeba také jako pásek, a nebo je zavázat pouze přes jedno rameno. Geniální!

Co jsem měla ale na srdci, je, že se dá vždycky najít možnost, jak se zbavit upnutých košilí, nepohodlných materiálů, kalhot a kdo ví, čeho všeho - co nosíme jen proto, abychom působili elegantně a seriózně. Tyto šaty může v pohodě obléct dívka, která se chystá na rande, družička na svatbu své kamarádky, ale zrovna tak byznys žena na pracovní schůzku. Jsou neskutečně variabilní a nikde vás nic netlačí. Navíc jemně a nenápadně vyzdvihnete svou ženskost a odzbrojující krásu! Já hlasuji jednoznačně pro šaty!

Outfit: Šaty - Mint Joulep Boutique, šátek - dárek od kamarádky, psaníčko - H&M.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!