Dreft Fashion Week

Lorietta
24.9.2013 ve 20:13

Připravte se na pořádnou dávku módní inspirace!:) Měla jsem možnost sledovat přehlídky Prague Fashion Week a ráda bych se s vámi podělila o fotografie outfitů, které mě nejvíce zaujaly! Nejdříve jsem se zúčastnila interaktivního bloku London calling, v rámci kterého vystoupil vizážista Filip Novák a prozradil publiku své triky při líčení modelek. Věděli jste například, že se modelkám před přehlídkou sjednocuje pleť pouze tekutým make-upem a korekorem? Tvář už se nezafixovává pudrem ani pudrovou tvářenkou, protože by pleť ztratila přirozený vzhled. Dále vizážisté rádi používají rtěnku místo tvářenky, aby měly tváře modelky podobný odstín jako její rty a celý make-up do sebe barevně lépe zapadl.

Během akce jsem poznala spoustu úžasných blogerek a naprosto jsem se zamilovala do outfitů Audrey&Pearl a Neny♥

Pokud si potrpíte na klasické večerní šaty, určitě se podívejte na kolekci Taťány Kovaříkové, ve které převládá sexy kombinace černé a červené barvy!

Zaujala mě také kolekce Beaty Rajské a to nejen díky elegantnímu oblečení, ale především díky nezvyklému make-upu! Všechny modelky měly výrazné obočí namalované ve stylu Spocka ze Star Treku, což dodávalo jinak romantické přehlídce zajímavou atmosféru!♥

V sobotu jsem měla na sobě maxi šaty ze Zary (které jste viděli už v tomto postu), šedé sako/bundu z H&M, boty ze Zary a psaníčko KATOO. Outfit nafotil Kuba Feranec, talentovaný fotograf z CheckCzechFashion kterého jsem na akci potkala!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!